Taśmy rzepowe dedykowane dla maluszków – ta przyjaźń jest możliwa!

Taśmy rzepowe dedykowane dla maluszków – ta przyjaźń jest możliwa!

Obok bogactwa zapięć metalowych i plastikowych, guzików, haftek oraz zamków błyskawicznych, istnieje wcale niemała kategoria, do której zaliczają się wszelkiego rodzaju taśmy rzepowe.

Od swojego wynalezienia w 1948 roku, zestaw haczyk i pętelka nieprzerwanie znajduje zastosowanie w coraz to nowszych gałęziach przemysłu od lotnictwa po medycynę, z przemysłem odzieżowym i obuwniczym na czele, które to od lat wykorzystuje z powodzeniem to tanie, łatwe w montażu i niezawodne zapięcie.

Odpowiadając na potrzeby klientów, na rynku pojawiły się taśmy rzepowe o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu rzep znajdziemy nie tylko w odzieży o charakterze sportowym czy roboczym, ale też w odzieży i akcesoriach dla dzieci i niemowląt.

Prym Fashion Polska poszedł krok dalej, i proponuje delikatne, niskoprofilowe rzepy w dwóch grubościach, w palecie kolorystycznej, która współgra z najpopularniejszymi kolorami obrączek do springów 379/15’’’. W dopracowanych w najdrobniejszych detalach ubrankach dla najmłodszych, zharmonizowanie koloru taśmy rzepowej z lakierowanymi akcesoriami metalowymi nie musi stanowić problemu!

Nasze rzepy należą do najdelikatniejszych na rynku dzięki temu nie ma ryzyka, że niemowlę zadrapie się o szorstką powierzchnię haczyka czy, że odpięta taśma uszkodzi ubranko zahaczając o tkaninę. Równocześnie układ wypustek w haczykach został tak pomyślany, że zapięcie trzyma mocno i pewnie. Część rzepa zwana pętelką jest, w pewnym stopniu, elastyczna i „pracuje” wraz z tkaniną zapewniając tym samym komfort małych użytkowników ubranek.

Zapraszamy zatem serdecznie do zapoznania się z nową kategorią Taśmy rzepowe w naszym  sklepie internetowym!

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

{{ title }}
Milimetry na linie
Linie na milimetry