O nas

Prym Fashion Polska

Jesteśmy polsko – niemiecką spółką, siostrzaną firmą w Grupie Prym Fashion, wchodzącą w skład globalnej organizacji William Prym Holding. Od 1998 roku, na zasadzie wyłączności reprezentujemy Grupę Prym Fashion na terenie Polski, Litwy, Ukrainy i Białorusi.

Zapewniamy, że materiały otrzymywane od naszych dostawców, są najlepszej jakości, a wytworzone przez nas, zaprojektowane i wykonane z minimalnym zużyciem dostępnych zasobów i wpływem na środowisko. Materiały i produkty odpowiadają międzynarodowym standardom jakości, włączając w to Oekotex, EN,  ASTM, BS, NF i ISO 9001.

iso

Jesteśmy znani na rynku przede wszystkim jako dostawca nap, a świetną reputację zawdzięczamy wsparciu jakiego udzielamy naszym Klientom na wszystkich etapach produkcji- wspieramy ich już na etapie projektowym konsultując dobór zatrzasków optymalnego typu, odpowiednich oczek kaletniczych lub odzieżowych, czy też prezentując gamę guzików stylistycznie odpowiadających kolekcji. Wspieramy także proces produkcyjny – dysponujemy maszynami do montażu automatycznego naszych produktów i zapewniamy ich serwis na najwyższym poziomie. Z myślą o mniejszych producentach prowadzimy sprzedaż końcówek montażowych do naszych artykułów.

Prym jest najstarszą, bo ponad 500-letnią, rodzinną firmą niemiecką, znaną z produkcji wysokiej jakości wyrobów metalowych, od igieł do szycia, po komponenty elektroniczne. Zapraszamy do zagłębienia się w archiwalne informacje, aby lepiej zrozumieć proces rozwoju firmy od barwnych początków, przez pionierskie innowacje torujące drogę w XXI wiek, po aktualne sukcesy, wyznaczające trendy i standardy.

Dowiedz się więcej o grupie Prym.

Nasze zalety

Ponad 500 lat tradycji Prym

ponad 20 lat na polskim rynku

Wsparcie merytoryczne

na wszystkich etapach produkcji i zakupu

Jakość

potwierdzona certyfikatami